Konkurs o bilet na koncert w Londynie rozstrzygnięty!
Koniec konkursu o bilet na koncert Coldplay w Londynie dnia 1 czerwca 2012.
Zwyciężczynią została użytkowniczka naszego forum, która kryje się pod nickiem “słuchacz”. GRATULUJEMY.
Oto krótki wywiad z… :
Jak masz na imię:
Anna : )
Skąd pomysł Twojego filmu:
Pomysł był taki by pokazać wielkość miłości do tej muzyki, tak fizycznie, wiec wpadłam na zrobienie czegoś w topografii miasta. Z początku pomysł był trochę inny. W tych miejscach, w których stawiałam świeczki, miały być napisy czcionką ETIAW. Wyciełam więc literki, kupiłam spreje, ale pierwszego dnia zauważyłam, że boję się pisząc po murach, że mnie ktoś złapie no i cos takiego było strasznie brudzące. Dodatkowo, czcionka jest bardzo trudną, bo ma małe wcięcia i nie zawsze widać, jaka to litera. Po tym pomyśle można znaleźć w Poznaniu dwa napisy i kilka miejsc, gdzie pozostawiłam jedynie literkę. Ale musiałam zmienić koncepcję, więc szukałam czegoś kolorowego i padło na świeczki : )
Jak długo trwało montowanie:
Dwa tygodnie.
Czy w projekcie brały też udział inne osoby:
Zasadniczo nie. Kamera byla pożyczona – wiec kolega pośrednio brał udział. Raz spotkałam na swej drodze znajomego i w kilku miejscach przytrzymał kamerę. A tak, wieszałam ją na płotach, drzewach, kładłam na chodniku, ziemi, włączałam nagrywanie i nagrywałam siebie : )
Gdzie odbywa akcja filmu:
W całym Poznaniu, dokładnie w miejscach, gdzie potem widać kropki tworzące napis COLDPLAY, plus kilka innych ujęć po drodze. Niestety w związku z tym, że byłam sama, nie mogłam pokazać czy zrobić ujęc gdzie będzie widać większy kawałek Poznania tak, by większosć miejsc było rozpoznawalnych.
Czy Ty grasz głowna rolę:
Tak : )
Dziękuję za rozmowę
Do konkursu zgłosiło się 9 osób (wszystkie prace można obejrzeć na naszym forum klik )
Lista wyników:
Miejsce 1.
Praca nr 9 – 18 głosów (słuchacz)
Miejsce 2.
Praca nr 1 – 5 głosów (Arielka)
Miejsce 3.
Praca nr 5 – 4 głosy (Groch)
Praca nr 3 – 2 głosy
Praca nr 6 – 1 głos
Praca nr 7 – 1 głos
Praca nr 8 – 1 głos
Dziękujemy za wzięcie udziału i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.