Nowy album Coldplay już w grudniu!
COLDPLAY NIE PRZESTAJE NAS ZASKAKIWAĆ!
Nie minął nawet tydzień od ogłoszenia przez zespół premiery filmu ‘A Head Full Of Dreams’, a naszym oczom ukazał się kolejny news – już 7 grudnia na całym świecie dostępny będzie Live 2017. Album ten zarejestrowano na dwóch różnych nagraniach: CD zarejestrowane zostało podczas koncertu w São Paulo (8 listopada 2017), natomiast na DVD uwiecznione zostało show z Buenos Aires (15 listopada 2017), które było ostatnim koncertem na trasie A Head Full Of Dreams.
Dwugodzinny Live składa się z 24 utworów, co sprawia, że jest to pierwszy raz kiedy nagranie z koncertu Coldplay zostanie wydane w całości. Płyta DVD zawierać będzie również film dokumentalny „A Head Full Of Dreams”.
Obydwa nagrania, a także A Head Full Of Dreams Film dostępne będą jako tzw. ‘Butterfly package’.
Od dzisiaj we wszystkich serwisach streamingowych dostępny jest także utwór Viva La Vida (Live in São Paulo), natomiast na YouTube można obejrzeć go w wersji z Buenos Aires.
Jako ciekawostkę można dodać, że po ściągnięciu zdjęcia okładki albumu ze strony Coldplay, zapisuje się ona pod nazwą ‘Dear Father Christmas Please May I have’. Chyba nie musimy więcej dodawać? ;)